چهارمین دورهمی Time to Startup  با موضوع “بانوان کارآفرین” در 13 دی ماه در شرکت توسعه تجارت آوان برگزار شد.

طبق روال دورهمی های ما، با خوش آمد گویی و توضیحات آقای مهندس شهسوار جلسه شروع شد. موضوع این دورهمی ” بانوان کارآفرین بود، به همین دلیل این بار استقبال خانم ها خیلی بیشتر بود و تقریبا اکثر میهمان ها خانم بودند. در ابتدا فیلمی از دورهمی آذر ماه که با موضوع “بازی” برگزار شده بود، برای حضار به نمایش گذاشته شد.

از اونجایی که سعی کردیم محوریت اصلی این دورهمی خانم ها باشن ،سخنرانان و موسسین استارتاپ هایی هم که دعوت شده بودند رو خانم ها تشکیل می دادند. این بار میزبان خانم دکتر محبان، مشاور و مدرس توسعه کسب و کار بودیم. سخنرانی خانم محبان با موضوع تیم سازی ارائه شد. خانم دکتر محبان 11دی ماه دوره ای با موضوع “بیزنس پلن”  و به صورت work shop در مجموعه ما برگزار خواهند کرد که علاقه مندان میتونن از این لینک برای ثبت نام استفاده نمایند.

قبل از شبکه سازی و پذیرایی انیمیشن جذابی به نمایش گذاشته شد که شرح حال خیلی از استارتاپ های ایران ماست و جا داره از سازندگان انیمیشن”استارتاپ آن هم از نوع ایرانی”تشکر کنیم. در این دورهمی خانم های کارآفرین المان هایی رو که معرف استارتاپشون بود در سالن ورودی مجموعه ما قرار داده بودن تا حضار از نزدیک با کارشون آشنا بشن.

بعد از زمان پذیرایی و شبکه سازی اول، نوبت به بخش پر طرفدار دورهمی های ما یعنی “پنل پرسش و پاسخ” با حضور بنیانگذاران استارتاپ رسید.

خانم سارا صادقیان هم بنیانگذار تیوال

خانم سپیده بیکی بنیانگذار رایارز

خانم طاهره گل گل نیا هم بنیانگذار و مدیرعامل جورپین

با توجه به حضور حدود 50 نفر در هر دورهمی، فضای خوبی برای معرفی محصولات و خدمات حوزه استارتاپی فراهم شده و در این دورهمی هم از این فضا به خوبی استفاده شد. لذا چنانچه عزیزان مایل هستند تا در همایش های بعدی ما تحت عنوان اسپانسر حضور داشته باشند و یا محصولات و خدمات خودشون رو در استند های ما قرار بدهند می توانند با شماره های دفتر تماس بگیرند تا هماهنگی های بعدی انجام شود.

از این سری تصمیم گرفتیم گزارش نوشتاری کامل “پنل پرسش و پاسخ” رو روی وب سایت و کانال اینستاگراممون قرار بدیم. مطالب خوبی اونجا مطرح میشه که حتما برای کار آفرینان نوپا مفید خواهد بود.

به واسطه ی برگزاری این جلسه، متوجه شدیم که خدا رو شکر اکو سیستم پر هست از خانم های موفق، کارآفرین و فعال که امیدواریم به تعدادشون اضافه هم بشه.

تعداد استارتاپ هایی که دعوت شده بودن بیشتر از 3 گروه بود که برخی از دوستان به علت مشغله کاری آخرین لحظه نیومدن براشون آرزوی موفقیت می کنیم.

دوستان عزیز ما از بازار جامع محتوای دیجیتال چارخونه این بار هم هدایای تبلیغاتی رو فراهم کرده بودند که تقدیم شرکت کنندگان شد.

رویدادهای برگزارشده