دومین دورهمی استارتاپی با محوریت کسب و کارهای آموزش محور (برگزار گردید)

دومین دورهمی استارتاپی در TimeToStartup این بار با محوریت کسب و کارهای آموزش محور

 

وجود التهابات اقتصادی در چند ماه اخیر، اکوسیستم استارتاپی کشور را نیز تحت تاثیر قرار داده است. اگر چه در این بازار آشفته نرخ موفقیت و شکست کسب و کارها به صورت دقیق قابل شناسایی نیست، اما در همین اوضاع مبهم، این اشتیاق ایجاد استارتاپ در بین قشر جوان و تحصیل کرده است که امید را در این اکوسیستم نسبت به سایر اصناف و صنایع زنده نگه داشته است. نشانه های زنده بودن و تحرک را به راحتی از تعدد برگزاری کلاس ها و رویدادهای مربوط به استارتاپ در کشور می توان حس کرد.

اما در این میان، توجه بیشتر استارتاپ ها به حوزه های زود بازده و به ظاهر جذاب همچون حمل نقل، خدمات تهیه و ارسال مواد غذایی و فروشگاههای اینترنتی جلب شده و فرصت های موجود در حوزه هایی همچون آموزش، فینتک، اینشورتک، سلامت، اینترنت اشیا و گردشگری برای ایجاد کسب و کارهای فناوری محور نادیده گرفته شده است.  در حالی که موفقیت های بیشماری در این حوزه ها منتظر کسب و کارهایی است که زودتر از سایرین محصولات و خدمات خود را به بازار تشنه مشتریان ارائه نمایند.

در همین راستا دومین دورهمی TimeToStartup با محوریت آموزش و کسب و کارهای آموزش محور 5 آبان برگزار خواهد شد.

حضور سخنرانان با تجربه در اکو سیستم استارتاپی و همچنین استارتاپ های موفق و جوان حوزه آموزش مثل قبولی، استاد بانک و ای-سمینار، این دورهمی رو به فرصت مناسبی جهت اشتراک تجربه، پیدا کردن سرمایه گذار و همچنین پیدا کردن همکاران و هم بنیان گذاران آماده برای خلق یک اثر استارتاپی تبدیل خواهد کرد .

مهمانان ویژه : مهندس آرمان صفایی مدرس و خالق کتاب موفق ایده های استارتاپی

لینک ثبت نام: https://goo.gl/d2Z52w

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *