در دنیای دیجیتالی کنونی، لزوم هوشمندی و اتصال تجهیزات مورد استفاده در اکثر اصناف و مشاغل به دنیای شبکه اهمیت دو چندان پیدا کرده است. بطوریکه توجیه صاحبان این صنایع و مشاغل نسبت به سرمایه گذاری در دنیای فناوری اطلاعات و استفاده از تجهیزات و امکانات نوین توسط شرکت های فعال در این زمینه آسان تر از گذشته صورت می پذیرد.

در سه دهه اخیر، صنعت خرده فروشی (Retail) نیز به عنوان حرفه ای که در روزهای نه چندان دور در اکثر کشورها به صورت سنتی اداره می شد دستخوش پوست اندازی تدریجی شده و به اصطلاح مدرنیزه گردیده است. بطوریکه، امروزه نه تنها انجام کلیه امور مربوط به فروش اعم از تهیه اجناس، انبار داری، توزیع، چیدمان، فروش و حسابداری در خرده فروشی بیشتر بر مبنای سیستم انجام می گیرد، بلکه در اغلب اوقات فرایند خرید توسط مشتریان آسان تر و در اکثر مواقع به صورت یک سرگرمی آخر هفته صورت می پذیرد.

از دیدگاه یک مدیر فروشگاه که شاید مدتها به روش سنتی مجری و ناظر امور فروشگاه خود بوده است، دنیای دیجیتال در ابتدا دنیایی پیچیده به نظر می رسد. اما در دراز مدت، برای بقا در میدان رقابت، کاهش هزینه های جاری و افزایش حاشیه سود ناگزیر از بهره گیری از تکنولوژی های جدید خواهد بود، هر چند استفاده از این دست آورد ها و تجهیزات نوین در دنیای فناوری اطلاعات ارزان نخواهد بود. در این میان، بدیهی است با اختصاص حجم قابل توجهی از بازار فروش کالاها به فروشگاههای زنجیره ای، مدیریت هزینه است که برای کسب سود بالاتر و بقا در این رقابت تنگاتنگ نقش ویژه ای به خود می گیرد.

در این میان، با بهره گیری از تجربه حضور در راه اندازی زیرساخت و مدیریت فرایندها در فروشگاههای زنجیره ای مختلف به ارائه خدمات زیر در این حوزه می پردازیم:

دایره خدمات ما در خرده فروشی

تولید و توسعه نرم افزار

نرم افزارهای مدیریتی با بهره گیری از هوش تجاری

نرم افزار مورد استفاده در ترمینالهای دستی – PDA

تولید و اجرای سخت افزارهای مرتبط و زیرساخت فروشگاه و انبار

تولید و اجرای برچسب های الکترونیکی کالا – (Electronic Shelf Label)

طراحی و اجرای زیرساخت شبکه و فناوری اطلاعات در فروشگاه و انبار

طراحی بهینه سازی و اجرای فرایندهای جاری

انبار گردانی

شامل طراحی و اجرای عملیات انبارگردانی فیزیکی فروشگاه و انبار

نظارت، ممیزی و بهینه سازی فرایندهای زنجیره تامین

مکانیزاسیون انبار

سایر حوزه های فعالیت ما