محصولات نرم افزاری توسعه تجارت آوان

شرکت توسعه تجارت آوان سیستم با در اختیار داشتن تیمی از متخصصین برنامه نویسی و پایگاه داده، و همچنین شناخت کافی نسبت به نیازهای نرم افزاری موجود در حوزه های سلامت، زنجیره تامین، خرده فروشی و پخش مویرگی موفق به تولید راه کارهای نرم افزاری تخصصی در این حوزه ها گردیده است. این مجموعه، ضمن به کارگیری روند کامل تولید نرم افزار، از شروع طراحی و توسعه، آزمایش نرم افزار و همچنین به روز رسانی و پشتیبانی آن، سعی در ارائه سطحی با کیفیت از خدمات مبتنی بر مهندسی نرم افزار می باشد. به کارگیری تکنولوژی های روز مهندسی نرم افزار و همچنین طراحی بر اساس مکانیزم های Cloud Computing از نکات قابل توجه نرم افزارهای تولیدی در مجموعه آوان می باشد. تجربه چندین ساله مدیران فنی مجموعه آوان در حوزه های خرده فروشی، پخش مویرگی، سلامت و منابع انسانی و همچنین حضور نیروهای متعهد و متخصص منجر به تشکیل تیم های آماده و حرفه ایی جهت کمک به رفع نیازهای نرم افزاری وسیع حوزه های ذکر شده گردیده است.

نرم افزارهای حوزه سلامت و پزشکی

در حوزه سلامت، نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه ها (AVAN LIMS) جهت استفاده درکلیه ی آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو، آزمایشگاه های تحقیق و توسعه شرکت های تولیدی، آزمایشگاه های متالوژی و شیمی و همچنین کلیه آزمایشگاهای مرتبط با استاندارد 17025 تولید و آماده استفاده می باشد. وجود زیر سیستم های انبار، کالیبراسیون، پرتال مشتریان و همچنین گزارشات متنوع از امکانات ویژه این نرم افزار می باشد.

نرم افزارهای مدیریت زنجیره تامین و خرده فروشی

نرم افزار آوان 360 با جمع آوری اطلاعات کامل از نرم افزارهای متنوع موجود در سازمان های فروش محور مانند خرده فروش های کوچک و بزرگ، شرکت های پخش مویرگی و همچنین شرکت های خدماتی و ترکیب این دیتاها با مباحث هوش تجاری، تعلق سازمانی پرسنل، بازی سازی و ده ها ابزار به روز دیگر در پلتفرم انحصاری آوان 360، نرخ بهره وری سازمانی را 30% ارتقا داده و مدیران سازمانی را در تصمیم گیری کارا و موثرتر یاری خواهد نمود.

سفارشی نویسی نرم افزارهای سازمانی

شرکت توسعه تجارت آوان با استفاده از ظرفیت موجود فنی در این مجموعه، آماده انجام پروژه های سفارشی نویسی نرم افزاری سازمان های مختلف می باشد. استفاده از استانداردهای چرخه ی طراحی و تولید نرم افزار و همچنین سرعت تولید از مزیت های مجوعه آوان در این حوزه می باشد.

سایر خدمات

  • راهکارهای فنی و تخصصی در حوزه های زنجیره تامین و سلامت

    ارائه خدمات فنی-تخصصی و مشاوره ای در قسمتهای مختلف زنجیره تامین، خرده فروشی، پخش مویرگی و زیرساخت مرتبط

پایگاه دانش