خدمات آوان در حوزه سلامت

با ظهور فناوری های نوین در عرصه پزشکی و سلامت کشورهای توسعه یافته، خدمات ارائه شده در این حوزه با سرعت و کیفیت بالاتر و هزینه پایین تری به نسبت آنچه در کشورهایی در حال توسعه شاهد هستیم به مردم عرضه می گردد. با مقایسه خدمات، لزوم بکارگیری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین بهینه سازی فرایندها از مولفه های تاثیر گذار در افزایش کیفیت این خدمات است. در شرکت توسعه تجارت آوان با هدف بکارگیری روشهای نوین و مکانیزاسیون فرایندها، نقش خود را در ارتقاء سطح خدمات در این عرصه ایفا کند.

دایره خدمات ما در حوزه سلامت

تولید و توسعه نرم افزار

اجرا و نگهداری زیرساخت فناوری اطلاعات

تولید و اجرای برچسب های الکترونیکی کالا – (Electronic Shelf Label)

این تجهیزات برای نمایش اطلاعات مربوط به داروها و تجهیزات پزشکی، تاریخ مصرف و … در انبارهای تجهیزات و داروهای پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی و اجرای زیرساخت شبکه و فناوری اطلاعات در بیمارستانها، آزمایشگاهها و انبارهای مرتبط

با توجه به اهمیت سرعت عمل در تجهیز و راه اندازی انبار، و همچنین وجود جزئیات فراوان کار راه اندازی این سبک از کسب کارها، شرکت توسعه تجارت آوان با دارا بودن تجربه کافی و تیم های فنی متخصص، آماده ی  مشاوره و عقد قرارداد به صورت پروژه ایی در راه اندازی صفر تا 100 این مراکز می باشد.

طراحی بهینه سازی و اجرای فرایندهای جاری

انبار گردانی

شامل طراحی و اجرای عملیات انبارگردانی فیزیکی در مراکز و انبارهای دارو

مکانیزاسیون انبار

براساس مطالعات انجام شده،  همچنان در بسیاری از مراکز فعال حوزه دارو و سلامت کشور، همچنان ساختارهای سنتی و غیر سیستماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. این موارد، علاوه بر اتلاف منابع مالی و انرژی، باعث عدم بهره وری بنگاههای فعال در این حوزه می باشد. هدف ما از این خدمت، بهینه سازی فرایندها و افزایش بهره وری سازمانهاست.

سایر حوزه های فعالیت ما