درباره آوان

شرکت فنی مهندسی آوان (توسعه تجارت آوان سیستم) از سال 94 با هدف ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با توجه به تجربه مدیران ارشد خود در زمینه های مختلف زنجیره تامین،صنعت سلامت و خرده فروشی ضمن تشکیل تیمی از جوانان متخصص و پرشور، تامین نیازهای مختلف در حوزه های ذکر شده را هدف اول خود قرارداد. با توجه به وجود انبوه نیاز های نرم افزاری، سخت افزاری و مشاوره ایی در صنایع پر اهمیتی چون صنعت پخش ، خرده فروشی و سلامت، گروه فنی مهندسی آوان را برآن داشت تا در جهت برآورده نمودن این نیازها وارد میدان شده و تولید محصولات و ارائه خدمات خود را در همین راستا هدف گذاری نماید. با توجه به  کسب تجارب متنوع و طولانی در مجموعه آوان، این شرکت در حال حاضر آماده است تا دوشادوش مدیران محترم صنایع ذکر شده از ابتدای شروع و تاسیس این صنایع تا تمام مراحل رشد و بلوغ کنار آنها قرارگیرد و یکی از دغدغه ای اساسی یعنی تامین بهینه و موثر نیازهای مرتبط با فناوری اطلاعات که دارای طیف وسیعی از خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، زیر ساخت ارتباطی، پایگاه های داده، مراکز داده و غیره میباشد، اقدام نماید.

 محصولات و خدمات آوان (کلیک کنید.)

چشم انداز گروه آوان

چشم انداز ما در گروه آوان نه تنها کمک به خانواده بزرگ صنایع مرتبط با زنجیره تامین، پخش، صنعت سلامت و صنعت خرده فروشی، جهت بهبود فرایندهای سیستمی و بهینه سازی عملیات روزانه کاری و همچنین تامین نیازهای مرتبط با فناوری اطلاعات این صنایع میباشد، بلکه تبدیل شدن به یکی از 3 شرکت برتر فناوری اطلاعات کشور در این حوزه چشم انداز اصلی مدیران و پرسنل این مجموعه بوده و خواهد بود.

درباره ما

 

ماموریت

شرکت فنی مهندسی آوان برآن است تا با ترویج و توسعه تفکر سیستمی و همچنین ایجاد سیستم های به روز، تخصصی، مبتنی بر فناوری اطلاعات و منطبق با نیاز های صنایع هدف خود، گام مهمی در زمینه کاهش هزینه های سربار این سازمان های بزرگ بردارد تا ضمن افزایش سوددهی این دست از صنایع با کمک افزایش بهروری، قیمت نهایی محصولات مرتبط با این صنایع برای مصرف کنندگان کاهش یابد.

آوان و اکو سیستم استارتاپی ایران

با توجه به تعریف ماموریت جدید برای شرکت توسعه تجارت آوان سیستم از ابتدای سال 97 مبنی بر کمک به رشد و توسعه کسب و کارها، پشتیبانی از ایده پردازان و کارآفرینان جوان برای شروع پروژه های استارتاپی و حضور در اکو سیستم استارتاپی کشور، پروژه TimeToStratup شکل گرفت.

دیدگاه ما به پدیده استارتاپ مانند ظهور چند عنصر شیمیایی در کنار هم در یک محیط مناسب برای انجام واکنش شیمیایی دلخواه است. به عبارت دیگر در این مجموعه تلاش بر آن است تا تمامی عناصر لازم در کنار هم و با هدفی یکسان، برای خلق یک کسب و کار موفق از نقطه شروع تا نقطه کسب درآمد و سود دهی موردنظر فراهم آیند. اگر چه بهره گیری از عناصری مانند دانش استارتاپ، نیروی کار متخصص، محیط کار مناسب و سرمایه مالی لازم بدون داشتن ایده منحصر به فرد، هرگز منجر به واکنش و خلق کسب و کار و موفقیت مورد انتظار نمی شود، اما داشتن ایده نیز به تنهایی برای تحقق یک استارتاپ کافی نخواهد بود. بدین منظور، تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با همراهی جوانان نخبه و ایده پردازان این مرزبوم از طریق سرمایه گذاری، منتورینگ، ارائه زیرساخت ها، و ایجاد دسترسی به شرکت های بخش خصوصی، بازارها و سرمایه گذاران، هر روز برگ دیگری از دفتر زرین کارآفرینی در سرزمینمان را رقم زنیم.